Strona główna






lub



polsk00y
 

TERMINARZ WYDARZEŃ SPORTOWYCH



Sprawdź na którym kanale (channel) będzie transmisja którą chcesz obejrzeć i przejdź do tego kanału z rozwijalnego menu „SPORT” np. channel 1 – najedź na górne menu „SPORT” i z listy wybierz channel 1


25/07/2015 – sobota

19:00 Soccer Al Ahly – Etoile Sahel Channel 46
19:00 Soccer Galatasaray (Tur) – Udinese (Ita) Channel 4
19:05 Soccer Dortmund (Ger) – Juventus (Ita) Channel 3
19:00 Golf RBC Canadian Open Channel 60
19:10 NASCAR NASCAR Sprint Cup Qualifying Channel 59
20:00 Soccer Gimnasia L.P. – Crucero del Norte Channel 48
20:00 Soccer Genk – Leuven Channel 49
20:00 Soccer Oostende – Mechelen Channel 5
20:00 Soccer Waregem – Lokeren Channel 6
20:00 Soccer Terek Grozni – Kuban Channel 7
20:00 Soccer Grasshoppers – Basel Channel 8
20:00 DARTS PDC World Matchplay Darts Channel 9
20:15 Soccer Domzale – Maribor Channel 10

20:30 Soccer Lech Poznan – Lechia Gdansk Channel 11
20:45 Soccer Esperance Tunis – Stade Malien Channel 12

20:30 Soccer Cobresal – San Luis Channel 13
21:00 Golf Meijer LPGA Classic Channel 14
21:00 Golf RBC Canadian Open Channel 60
21:15 Soccer Sarmiento Junin – Tigre Channel 15

21:30 Soccer ES Setif – Al-Merreikh Channel 16
21:30 WNBA Western All-Stars vs Eastern All-Stars Channel 17
21:30 NASCAR NASCAR XFINITY Series Lilly Diabetes 250 Channel 59
22:00 Soccer Barcelona – Manchester United Channel 2
22:00 Soccer USA – Panama Channel 18
22:05 MLB Detroit Tigers vs Boston Red Sox Channel 25
22:05 MLB Oakland Athletics vs San Francisco Giants Channel 26
22:05 MLB Philadelphia Phillies vs Chicago Cubs Channel 27
22:10 MLB Toronto Blue Jays vs Seattle Mariners Channel 28
22:10 VolleyBall China W – Russia W Channel 19
22:15 Soccer River Plate – Colon Santa FE Channel 20
22:15 UFC UFC on Fox 16: Early Preliminaries Channel 1
23:00 Soccer S. Wanderers – San Marcos de Arica Channel 21

23:30 Soccer Avai – Atletico-PR Channel 22
23:45 Soccer Union de Santa Fe – Banfield Channel 23

26/07/2015 – niedziela

00:00 Soccer Cruz Azul – Monarcas Channel 24
00:00 Soccer Paris SG – Chelsea Channel 40
00:00 UFC UFC on Fox 16: Early Preliminaries Channel 1
00:10 MLB Baltimore Orioles vs Tampa Bay Rays Channel 29

00:30 Soccer Gremio – Sport Recife Channel 41
00:40 Rugby Argentina – Australia Channel 42
01:00 CFL Edmonton Eskimos – Winnipeg Blue Bombers Channel 43
01:00 Arena Football Jacksonville Sharks – Tampa Bay Storm – Channel 44
01:05 MLB Washington Nationals vs Pittsburgh Pirates Channel 30
01:10 MLB Chicago White Sox vs Cleveland Indians Channel 31
01:10 MLB Houston Astros vs Kansas City Royals Channel 32
01:10 MLB Los Angeles Dodgers vs New York Mets Channel 33
01:10 MLB New York Yankees vs Minnesota Twins Channel 34
01:10 Soccer Independiente – Atl. Rafaela Channel 45
01:15 MLB Atlanta Braves vs St. Louis Cardinals Channel 35

01:30 Soccer Velez Sarsfield – Olimpo Bahia Blanca Channel 46
01:30 Soccer Union La Calera – OHiggins Channel 47
01:30 Soccer Columbus Crew – Toronto FC Channel 48
01:30 Soccer Indy Eleven – New York Cosmos Channel 49
01:30 Soccer Tampa Bay – Fort Lauderdale Channel 2
02:00 Soccer Atletico-MG – Figueirense Channel 3
02:00 Soccer U.A.N.L.- Tigres – Toluca Channel 4
02:00 Soccer Montreal Impact – Seattle Sounders Channel 5
02:00 UFC UFC on Fox 16: Dillashaw vs. Barao 2 Channel 1
02:00 Boxing Beibut Shumenov vs. B.J. Flores Channel 6
02:10 MLB Cincinnati Reds vs Colorado Rockies Channel 36
02:10 MLB Milwaukee Brewers vs Arizona Diamondbacks Channel 37

02:30 Soccer Chicago Fire – New England Revolution Channel 7
02:30 Soccer San Antonio – Minnesota Channel 8
02:40 MLB Miami Marlins vs San Diego Padres Channel 38
03:00 Soccer FC Dallas – Portland Timbers Channel 9
03:00 Soccer Houston Dynamo – Los Angeles Galaxy Channel 10
03:00 Boxing Sergey Kovalev vs. Nadjib Mohammedi Channel 11
03:05 MLB Texas Rangers vs Los Angeles Angels Channel 39
03:06 Soccer Pachuca – Club Tijuana Channel 12

03:30 Soccer Atlas – Quer�taro Channel 13
04:00 Soccer Dorados de Sinaloa – Chiapas Channel 14
04:00 Soccer Santos Laguna – Club Leon Channel 15
04:00 Arena Football Spokane Shock – Portland Thunder – Channel 16
05:00 Boxing BeIN Sports Espanol Fight Night Channel 17
05:10 AFL Western Bulldogs – Collingwood Magpies – Channel 18
06:00 Rugby Penrith Panthers – Canberra Raiders – Channel 19
07:20 AFL Melbourne Demons – St Kilda Saints – Channel 20
08:00 Rugby Canterbury Bulldogs – Cronulla Sharks Channel 21

08:40 AFL West Coast Eagles – Sydney Swans Channel 22
10:30 GP2 GP2 Series Hungaroring, Hungary Channel 1
12:30 Soccer Ural – Zenit Petersburg Channel 23
13:00 SuperBikes FIM World Championship Motocross MX1 and MX2 Channel 24
14:00 F1 F1 Grand Prix Budapest, Hungary Channel 1

meczyki mecze na żywo Liga Typerów




Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach TVzaFREE.pl Nasz portal nie streamuje żadnego kanału. Nasz serwis prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. TVzaFREE.pl nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z serwisu.